fbpx
MGR INŻ. KRYSTIAN KACZMAREK
1

Elektronik, elektryk, pomiarowiec, automatyk, programista…

 • mgr inż. Elektroniki na Politechnice Koszalińskiej
 • Uprawnianienia elektryczne na stanowisku eksploatacji, dozoru w zakresie kontrolno- pomiarowym (G1)
 • Od 11 lat wykonuję usługi dla klientów prywatnych i B2B
 • Partner EPROSUMENT- jeden z wiodących podmiotów na rynku PV,
 • Prowadzę szkolenia z zakresu przygotowujące do zdobycia uprawnień elektrycznych 

Stawiam na wysoką jakość wykonywanych przeze mnie usług, ale największą uwagę przykładam do bezpieczeństwa. Ta praca to moja pasja, więc angażuję się w projekty, które są dla mnie wyzwaniem i szukam rozwiązań tam, gdzie inni rozkładają ręce. Nowoczesne technologie i efektywność energetyczna to mój konik- dlatego fotowoltaika z K. PRO to doskonały wybór. JEŚLI ZALEŻY CI NA EFEKTYWNOŚCI, JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWIE TWOIM I NAJBLIŻSZYCH– to bardzo się cieszę, bo czeka nas satysfakcjonująca obydwie strony współpraca.

Co mogę dla Ciebie zrobić: 

Instalacja fotowoltaiczna

Po audycie Twojego dachu i rozmowie o Twoich potrzebach i wymaganiach otrzymasz indywidualny projekt oraz ofertę  na dedykowaną dla Ciebie instalację PV.

Jesteś na tak? Świetnie. Podpisujemy umowę, załatwimy dla Ciebie wszystkie formalności (przyłączenie do sieci, dotacja z NFOŚiGW).  Dzięki współpracy z naszym partnerem EPROSUMENT oferujemy nie tylko załatwienie formalności, ale również pomoc z uzyskaniem finansowania w formie leasingu lub kredytu. 

Montaż zajmuje 1-2 dni- bo pracuję z elektrykami- montażystami, którzy znają się na swojej pracy i są przeszkoleni do pracy zgodnie z przyjętymi w K.PRO oraz EPROSUMENT standardami. 

Gotowe! Efektywna, szyta na miarę i przede wszystkim bezpieczna instalacja PV działa, a Ty liczysz oszczędności.

Usługi elektryczne

Dla osób prywatnych oraz B2B wykonujemy usługi elektryczne, m.in.: montaż instalacji elektrycznych w nowo budowanych obiektach, montaż instalacji odgromowych i uziomów, instalacji alarmowych, p.poż, systemów kontroli dostępu. Pełna realizacja instalacji elektrycznych, od okablowania po biały montaż.

Po przeprowadzonej usłudze montażu otrzymasz protokół z kontroli stanu technicznego. 

BMS i automatyka budynkowa

Mam doświadczenie z montażem, uruchomieniem i programowaniem instalacji automatyki domowej (inteligentne budynki), m.in. na podzespołach VIMAR, ale także KNX.

Z powodzeniem realizuję systemy BMS (Building Managment System)– dedykowane rozwiązania na sterownikach PLC (np. ABB czy WAGO)- realizujące potrzeby sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, dostępem, i innymi funkcjami i zadaniami- w budynkach mieszkalnych, usługowych (hotele), firmach produkcyjnych.

Potrzeby sterowania oświetleniem, zużyciem energii (oraz jej wytwarzaniem), gospodarka energią cieplną, kontrola dostępu- funkcjonalność instalacji BMS jest elastyczna i dopasowujemy ją do potrzeb.

Jeśli na rynku nie ma gotowego rozwiązania realizującego Twoje potrzeby- mam szerokie kompetencje jako automatyk- programista i tworzę dedykowane rozwiązania. 

Programowanie i automatyzacja produkcji

Mam w portfolio wiele ciekawych projektów automatyzacji i zarządzania produkcją m.in. dla firm z branży tworzyw sztucznych (opakowania), przetwórstwa drzewnego, produkcji przemysłowej, drukarni opakowań, obróbki metalu. 

Projektuję, wykonuję i programuję dedykowane rozwiązania, które pozwalają na: automatyzację procesów produkcyjnych, wspomaganie produkcji (KPI, ANDON).

Ciekawe realizacje (nazwy firm zastrzeżone): 

 • system wspomagania produkcji dla producenta mebli tapiecrowanych,
 • odtworzenie sterowania linii do obróbki metalu
 • stanowisko robotyczne (MOTOMAN) do wstępnego malowania proszkowego przed komorą lakierniczą, 
 • automatyzacja obiegu dokumentów produkcyjnych, autorskie terminale,
 • automatyzacja pras do świec parafinowych,
 • zwiększenie wydajności i dokładności linii do produkcji ekoskóry (serwomechanizmy ABB)
 • utrzymanie ruchu parku maszynowego,
 • modernizacja żurawia z manipulatorem (serwomechanizmy ABB)
 • wdrożenie maszyn produkcyjnych wraz ze szkoleniem personelu,
 • system SCADA do zarządzania energią dla dużego odbiorcy energii,
 • oprogramowanie do linii transportu pneumatycznego dla producenta OEM,
 • instrukcja eksploatacji urządzeń energetycznych w firmie.

„I make it work”

moje motto to przesłanie mojej pracy

 

Wypełnij, a zadzwonimy do Ciebie i umówimy bezpłatną konsultację, na której zbierzemy informacje do stworzenia dla Ciebie indywidualnej oferty.

Zaznacz, abyśmy mogli do Ciebie zadzwonić:

14 + 10 =