fbpx
Jesteśmy autoryzowanym partnerem EPROSUMENT
1

Pracujemy z najlepszymi, żeby działać szybciej, lepiej i efektywniej

Dzięki temu, że działamy jako Partner Eprosument możemy dostarczać instalacje fotowoltaiczne projektowane indywidualnie, a także bardzo sprawie obsługiwać proces sprzedaży oraz pozyskania dotacji z NFOŚiGW i uzyskania przyłączenia do sieci elektroenergetycznej.

Wypełnij, a zadzwonimy do Ciebie i umówimy bezpłatną konsultację, na której zbierzemy informacje do stworzenia dla Ciebie indywidualnej oferty.

Zaznacz, abyśmy mogli do Ciebie zadzwonić:

9 + 14 =

Konsultacja jest bezpłatna i jest dla nas niezbędnym krokiem do przedstawienia spersonalizowanej i dopasowanej dla Ciebie oferty. Na spotkaniu wykonamy oględziny i pomiar dachy, aby dopasować sposób montażu i ocenić wydajność przyszłej instalacji.

Porozmawiamy też z Tobą, o zapotrzebowaniu na energię elektryczną Twojej rodziny- pomocny będzie rachunek za energię elektryczną. Przygotuj go na spotkanie.

Wszystkie kroki są niezbędne do tego, aby zaprojektować maksymalnie efektywną instalację, która będzie dopasowana do Twoich finansowych celów.  Po spotkaniu otrzymasz mailem ofertę, stworzoną dla Ciebie. Oferta jest ważna przez 7 dni.

Nasza przewaga:

Personalizowana oferta
w
Wsparcie działu projektowego
Ekipa montażowa złożona z elektryków z uprawnieniami
Uruchomienie i pomiary powykonawcze
l
Wsparcie w formalnościach (przyłącze, dotacja z NFOŚiGW)

Wybierając wykonawcę instalacji PV, zastanów się, ile dla Ciebie jest warte:

 

9

Efektywność instalacji

Naszym celem nie jest sprzedanie Ci tylu paneli PV, ile zmieści się na Twoim dachu. Projektujemy instalacje na miarę. Chcemy osiągać maksymalną efektywność, adekwantną do Twoich potrzeb. NIe za dużo, nie za mało- dokładnie tyle, ile potrzebujesz. 

9

Bezpieczeństwo!!!!!!!!!

Bezpieczeństwo z wykrzyknikiem? Tak. Wykonuję pomiary elektryczne i sprawdzam bezpieczeństwo instalacji, również PV. Bezpieczeństwo to priorytet. Nasze instalacje są montowane z zastosowaniem najwyższej klasy zabezpieczeń- dzięki temu i ja i Ty możemy spać spokojnie. 

9

Modelowa współpraca

Zapewniamy nie tylko projekt instalacji, szybki i bezproblemowy montaż, ale także uruchomienie i pomiary bezpieczeństwa. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z pozyskaniem dotacji oraz otrzymaniem przyłącza do sieci energetycznej operatora. 

Opinie naszych klientów

Inna firma proponowała o wiele większą, zatem też droższą instalację. Zupełnie niepotrzebnie. KPRO dopasowało instalację do naszych potrzeb i wiem, że inwestycja szybko się wróci. Po prostu to policzyliśmy. Instalacja bezproblemowa, a pomoc w załatwieniu formalności sprawiła, że nie musieliśmy prawie nic sami załatwiać. Szybko i konkretnie. 

Dorota, Sianów

Po pierwszym spotkaniu wiedziałem, ze zdecyduję się na KPRO, choć odbyłem kilka innych spotkań. Fachowcy, elektrycy. Obserwowanie montażu to była przyjemność. Pan Krystian wszystko wytłumaczył i wiem, że instalacja jest w pełni bezpieczna, a na tym bardzo mi zależało. 

Mateusz, Konikowo